Інформація

Послуги та розваги


У торгівельного центру «Райцентр» розміщенні відпочинково-розважальні заклади.

 

Піцерія-кафе "Бенедетто" пропонує приємно та смачно провести час із сім’єю у оновленому залі з панорамними вікнами на останньому поверсі нашого торгівельного центру. Де Вам запропонують найкращу італійську піцу‚ ввічливе та якісне обслуговування‚ що неодмінно надасть Вам та Вашій сім’ї тільки позитивні емоції та враження.

Також звертаємо увагу наших відвідувачів‚ що у переліку смачних новинок кафе "Бенедетто" появилось суші меню.

Деталі на сайті: www.benedetto.com.ua

 

 

Якщо у Вас є малеча‚ то до Ваших послуг завжди доступна дитяча ігрова кімната що знаходиться на другому поверсі торгового центру. Де для наших найменших відвідувачів встановлені дитячі гірки‚ казкові лабіринти та басейн із надувними кульками. Якщо Вам потрібно відлучитись‚ то Ви завжди можете покластись на наших привітних та відповідальних працівників‚ що із задоволенням приглянуть за дітьми та проконтролюють щоб їхні веселощі не затьмарились прикрими випадками.

 

 

Щодо молодих людей які бажають завжди бути у тонусі та в прекрасній фізичній формі‚ то саме для Вас віднедавна працює спортивно оздоровчий фітнес центр преміум класу «MaXimus» . Саме для Вас там працюють досвідчені інструктори та тренери відомі своєю успішною діяльністю не тільки на території нашого міста‚ але й у всій Україні.

Увага!!! Тільки для Вас‚ у фітнес центрі «MaXimus»‚ встановлене найновіше тренувальне обладнання‚ що забезпечить Вам найвищій рівень віддачі від тренувань.

Деталі на сайті: www.maximus.te.ua

Наші партнери